+90 212 523 60 60      +90 532 631 27 76

  +90 212 523 60 60      +90 532 631 27 76

TR EN AR
Mimari Projelendirme & Salon Tasarım ve Dekorasyon
08 Şub , 2021 0 Yorum
Mimari Projelendirme & Salon Tasarım ve Dekorasyon

Mimari Projelendirme & Salon Tasarım ve Dekorasyon

 


Kuaförkur olarak işimiz, uzun yıllara dayalı yüzlerce salon tecrübemiz ile sizlerin beklentilerinize ve bütçenize uygun salonlar tasarlamak. Salonlarınızı komple inşaatı ile birlikte mimari olarak projelendirerek baştan sona anahtar teslimi şeklinde oluşturuyoruz.

1. ZİYARET / TOPLANTI
Öncelikle sizi ziyaret ediyor, aklınızdakileri ve beklentilerinizi dinliyor, size tavsiyelerimizi sunuyoruz.

2. ÖLÇÜ ALINMASI
Salonunuzun ölçülerine ve ihtiyaçlarına bakıyoruz.

3. YERLEŞİM PLANININ OLUŞTURULMASI
Salonunuzun 3 boyutlu proje ve 2 boyutlu yerleşim planlarını çıkartıyoruz.

4. İMALAT SÜRECİ
Ürünleriniz ( berber koltukları, berber tezgahları, kuaför koltukları, spa, manikür, pedikür, yıkama koltukları, ağda yatakları ve etejerleri, laboratuvar ve havluluklar, banko ve sehpalar, stantlar, bekleme koltukları, çocuk grubu, tamamlayıcı ürünler ve dekoratif ürünler )modern üretim tesisimizde üretime alınıyor.

5. TADİLAT AŞAMASI
Tadilat ve altyapı işleriniz, kendi bünyemizde çalışan deneyimli teknisyenlerimiz ve dekorasyon ekibimiz tarafından yürütülüyor.

6. ÜRÜN MONTAJI
Ürünlerinizin ( berber koltukları, berber tezgahları, kuaför koltukları, spa, manikür, pedikür, yıkama koltukları, ağda yatakları ve etejerleri, laboratuvar ve havluluklar, banko ve sehpalar, stantlar, bekleme koltukları, çocuk grubu, tamamlayıcı ürünler ve dekoratif ürünler ) montajı ve yerleşimini yapıyoruz. Ve süreç size söz verdiğimiz tarihlerin içinde ve sizi hiç yormadan tamamen kendi ekibimiz tarafından tamamlanıyor.

Yorumlar
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız